Data Scientist (Santander Consumer Bank)Country: Poland

Data Scientist - Santander Consumer Bank (umowa na zastępstwo)

Opis zespołu

Do Departamentu CRM i Analiz w Centrali Banku we Wrocławiu
poszukujemy osoby na stanowisko: Data Scientist. Tworzenie modeli ML, rozwój narzędzi wdrażania modeli na produkcję to nasze tematy. Jeśli chcesz w nich uczestniczyć, zaaplikuj!

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie modeli ML dla obszaru CRM (głównie algorytmy klasyfikacyjne)

  • Współpraca w poszerzaniu zbioru stosowanych metod uczenia maszynowego w Zespole

  • Współpraca przy rozwoju narzędzi wdrażania modeli na produkcję

  • Współpraca z opiekunami struktur bazodanowych w celu efektywnego wykorzystania zbieranych danych do celów predykcyjnych

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu zarówno algorytmów interpretowalnych jak i nieinterpretowalnych (np. xgboost, sieci neuronowe)

  • Wykształcenie techniczne (preferowane matematyczne, informatyczne)

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka Python lub R

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka SQL

  • Samodzielność w działaniu i chęć poszerzania swojej wiedzy

  • Inicjatywa w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość języka polskie na poziomie ojczystym.

To oferujemy

  • długofalową współpracę i różnorodne projekty

  • dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna

  • dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie

  • kursy języka angielskiego i innych

  • prywatną opiekę medyczną- Medicover

  • elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego

  •  możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura

  • program Buddy- wdrożenie u nas jest super

  • program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie

  • platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać

  • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności wyróżnia nas

  • prosty język to nasz przyjaciel

  • przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach

  • przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaxu

Benefity

  • karta Multisport

  • prywatna opieka medyczna.

  • dofinansowanie do języków obcych

  • dostęp do szkoleń i kursów

  •  ubezpieczenie na życie

  • praca hybrydowa

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na usługi firmowe

  • integracje!

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • kawa, herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • program rekomendacji

  • preferencyjne pożyczki

Location

Biuro Główne Wrocław

Job Overview
Job Posted:
2 months ago
Job Expires:
5d 6h
Job Type
Full Time