Descrierea companiei

Extindeți-vă expertiza cu un grup global de inginerie în creștere rapidă.

La SEGULA Technologies, vei avea ocazia să lucrezi la proiecte interesante și să modelezi viitorul într-o companie pentru care inovația este inseparabilă de inginerie. Noi forme de mobilitate, vehicule autonome, fabrica viitorului, realitate augmentată. Acestea sunt preocupările zilnice ale celor 15.000 de talente ingenioase ale noastre din peste 30 de țări.

Fie că ești student, proaspăt absolvent sau cu experiență, inginer sau manager de proiect, la SEGULA vei găsi oportunitatea care va da un nou sens carierei tale.

Fă pasul, alătură-te nouă!

La SEGULA Technologies, diversitatea, corectitudinea și incluziunea se află în centrul politicii noastre de resurse umane. Locurile noastre sunt deschise tuturor, indiferent de sex, mediul social și cultural, orientarea sexuală, credințele religioase sau dizabilități.

Descrierea locului de muncă

Responsabilitatile tale constau în:

    • Realizarea de studii privind serviciul de avizare/NVH/Depol/perfo folosind toate canalele Big Data disponibile.
    • Subiectele tehnice:
      • Crearea unui instrument de prelucrare  automată a datelor în Python. Datele sunt rezultate ale testelor pe bancuri sau ale testelor in rulaj pe piste.
      • Lansarea unui studiu generic sau specific privind performanța vehiculului
    • Postul include asistență tehnică pentru utilizatori în cazul apariției erorilor și dificultăților de manipulare, precum și instruire în instrumentele dezvoltate, precum și sinteza și prezentarea finală a studiilor de utilizare.

    Calificări

    Principalele calificari cerute sunt:

    • Studii superioare tehnice: IT, AR
    • Cunostinte solide de programare in Python, Matlab, Excel (VBA)
    • Cunoștințe tehnice autovehicule
    • Cunoasterea limbii engleze (min. nivel B2)
    • Bune abilitati de comunicare

    Informații suplimentare

    Beneficiile noastre sunt:

    • Tichete de masă;
    • Tichete cadou;
    • Asigurare de viață și sănătate;
    • Abonament medical la o clinică privată;
    • Parteneriat cu clinica stomatologică;
    • Petrecere de Crăciun;
    • Mediu propice dezvoltării autonomiei ;
    • Oportunități de creștere;
    • Bonusuri din recomandări;
    • Cursuri limba franceză și engleză.

    Conform prevederilor legale vă oferim:

    • Decontare ochelari;

    Location

    Bucharest, Romania

    Job Overview
    Job Posted:
    16 hours ago
    Job Expires:
    Job Type
    Full Time