Twój zakres obowiązków:

•    Tworzenie kampanii CRM dla klientów - analiza danych, selekcja bazy klientów,  automatyzacja procesów
•    Samodzielne przygotowywanie analiz i raportów ad-hoc wraz z wizualizacją wyników
•    Przygotowywanie cyklicznych raportów i dashboardów monitorujących wyniki kampanii CRM oraz kluczowych wskaźników klienckich zgodnie z założeniami i wytycznymi
•    Konfigurowanie nowych kampanii CRM w systemie zgodnie z wytycznymi
•    Rekomendowanie usprawnień w procesie kampanii CRM w oparciu o analizy i rezultaty
•    Wsparcie w automatyzacji, integracji i wdrażaniu usprawnień w dziale
•    Współpraca z siecią sprzedaży i działem hurtowni danych

Nasze wymagania:

•    Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia / metody ilościowe / informatyka / Big Data/ matematyka lub pokrewne)
•    Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych i raportowaniem
•    Średniozaawansowana znajomość języka SQL
•    Średniozaawansowana znajomość SAS Enterprise Guide/ SAS Base lub Python
•    Dobra znajomość programu MS Excel
•    Dobra znajomość technik analizy danych ze zrozumieniem podstawowych pojęć statystycznych
•    Dobra znajomość języka angielskiego
•    Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne
•    Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

•    Umowę o pracę
•    Wynagrodzenie podstawowe + premię roczną
•    Pracę w modelu hybrydowym (1 dzień w tygodniu pracy z biura)
•    Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
•    Atrakcyjną lokalizację biura (przy stacji metra Dworzec Gdański)
•    Pracowniczy Program Inwestycyjny
•    Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)
•    Prywatną opiekę medyczną
•    Ubezpieczenie na życie
•    Zniżki na firmowe produkty i usługi
•    Karty przedpłacone
•    Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
•    Dodatkowy urlop stażowy
•    Dostęp do platform e-learningowych oraz programów rozwojowych

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

56214 | Analiza Danych | Profesjonaliści | Allianz Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe

Location

WARSZAWA, PL, 2-672

Job Overview
Job Posted:
2 days ago
Job Expires:
Job Type
Full Time